Kontakt

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez spółki z Grupy Assiduus (wykaz członków grupy znajduje się w Polityce Prywatności):

*Oświadczam, że zapoznałem się z i akceptuję Politykę Prywatności.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z Grupy Assiduus, niezbędnych w celu oferowania produktów i usług przez spółki z Grupy Assiduus. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.

*Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego przez spółki z Grupy Assiduus, lub na ich zlecenie, dotyczące produktów i usług spółek z Grupy Assiduus przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. wysyłanie sms, e-mail, kontaktowanie się przez telefon), przy wykorzystaniu moich danych osobowych. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek z Grupy Assiduus informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.

Kontakt

Adres

  • ul. Postępu 14,
  • 02-676 Warszawa

Dane firmy:

  • KRS: 0000702749
  • NIP: 5213801554