O nas

O nas

W Polsce każdego roku powstaje od 250 do 300 tys. małych przedsiębiorstw zatrudniających do 49 osób. W ponad 90 proc. z nich pracują 1–2 osoby. Aż 69% właścicieli firm z sektora mikro, małych i średnich firm przyznaje, że pracuje minimum ponad dziewięć godzin dziennie. Na wypełnienie samych obowiązków związanych z rozliczeniem podatków polska firma potrzebuje średnio blisko 300 godzin rocznie.

Assiduus Księgowość specjalizuje się w doradztwie zarówno dla osób, które pragną założyć swój własny biznes, jak i tych które planują rozwój swojej firmy.

Dzięki Assiduus Księgowość nasi Klienci mogą skoncentrować się wyłącznie na wprowadzeniu firmy na rynek lub skupić się bez reszty na planach jej rozwoju. Formalnościami zajmą się pracownicy Assiduus Księgowość. Oferujemy również: doradztwo podatkowe, prowadzenie księgowości oraz kadr i płac.

Dlaczego Assiduus Księgowość


Kompleksowość usług

Nie musisz być alfą i omegą w każdej dziedzinie. Zapewniamy kompletną dokumentację księgową i kadrową, terminowe dokonywanie płatności, odpowiednią konstrukcję umów. Możemy zadbać o prawidłowe, codzienne funkcjonowanie Twojej firmy.

Indywidualne podejście

Każda firma, jak i jej właścicel, ma swój charakter i cechy szczególne. Szanujemy to. Dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej firmy, co umożliwia zbudowanie unikatowej strategii rozwoju przedsiębiorstwa na wiele lat.

Reputacja

Na dobre imie pracuje się latami. Cieszą nas pozytywne oceny jakimi obdarzają nas zarówno Klienci, jak i pracownicy. Będziemy dokładać starań, by na nie nadal zasługiwać. Nic nie cieszy bardziej, jak pozyskanie nowego kontrahenta dzięki dobrej opinii innego.

Misja

Misją Assiduus Księgowość jest osiągnięcie pozycji lidera branży, specjalizującego się w profejsonalnej obsłudze prawno-księgowej firm z sektora MŚP. Dążymy do utworzenia na terenie Polski sieci kacelarii świadczących szeroki wachlarz usług biznesowych dla przedsiębiorców. Naszym celem – oprócz generowania zysku dla inwestorów – jest zapewnianie naszym pracownikom, partnerom biznesowym i społecznościom, w których działamy, możliwości rozwoju i podnoszenia standardu życia. We wszystkim co robimy, staramy się postępować uczciwie, przestrzegając wysokich standardów etycznych.

Klientów

Usług

%

Zadowolonych klientów

Kariera

Rekrutację do Zespołu prowadzimy przez cały rok. Skorzystaj z szansy i poznaj nasz Zespół, to jak pracujemy i jak budujemy wartość dla Klienta.

Od kandydatów oczekujemy: zdolności analitycznych, rozumienia zagadnień finansowych i gospodarczych oraz odpowiedzialności i zaangażowania.

Osoby zainteresowane dołączeniem do Zespołu Assiduus Księgowość , zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Aplikuj